• Ново
Caikeny Сино Пеперутка Ранец Златна Музички Копче Мини Торба Патување Bacpacks со сигурносно јаже
zoom_in

Caikeny Сино Пеперутка Ранец Златна Музички Копче Мини Торба Патување Bacpacks со сигурносно јаже

DEN 575.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Големина : 10.9 (L) x 5.9 (W) x 12.9 (H) инчи.Материјал : 100% Полиестер, со висок квалитет ранец, трајни и лесни twill крпа.Мулти Џебови : Нашата Ранец има една главна торба, пред една торба, две шише за вода кеси, и влече јажето.Изгледот е мала и симпатична, погодна за луѓе на 2-6 да патуваат, и можат да се сместат нивните лични предмети, така што тие можат да научат да управуваат со нивните предмети.Сигурносен Појас & Градите Клип : Овој ранец е опремен со еден-meter-long сигурносен појас, може да се обеси на дното на торбата, и другата страна на tether е во вашата рака за да ве спречи од губење на тоа.Додадете пред градите тока за да се спречи рамо ремени од лизгање off. 4-двострано Рефлексивни Ленти : пред патент џеб од ранец, има една рефлексивни лента.Исто така, постојат две рефлексивни ленти на рака и мрежа џебовите на двете страни.Таму ќе биде очигледно рефлексивни ефекти под осветлување во текот на ноќта да се игра заштитна улога.Прилагодливи појаси, може да се зголеми безбедноста и независноста на млади патници.Материјал : 100% Polyester Size : 10.9 (L) x 5.9 (W) x 12.9 (H) инчи.Design1. Една од главните торба, пред една торба, две шише за вода кеси, и влече јажето (1 метар долг)2. Изгледот е мала и симпатична, погодна за луѓе на 2-6 да патуваат, и можат да се сместат нивните лични предмети, така што тие можат да научат да управуваат со нивните предмети. 3. Рака е фиксна, со висина-прилагодлив тока за да се спречи рака од лизгање off.Safety1. На влечење јаже им овозможува да имаат свои истражување простор под премисата на обезбедување на нивната безбедност. 2. Пред градите тока се додава за да се спречи нивната рамо ремени од лизгање off (Јапонски стил тока, монтажни тока). 3. Пред патент џеб од торбата има рефлективна ленти.Исто така, постојат две рефлексивни ленти на рака и мрежа џебовите на двете страни.Тоа е очигледно рефлексивни ефект и имаат заштитна улога.Occasions This ранец за излети, референци, патува, оди, итн.Перење instructions It се препорачува да се мијат со рака, висат во сенка, железо на ниска температура, не се измијат, или присилува надвор (делумно се притисне е можно).

Избор на купувачот..