• Ново
Sulyn Кристал Шарм, Черепот
zoom_in

Sulyn Кристал Шарм, Черепот

DEN 94.32

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Должината на пакетот е 0.63 инчи.Ширина на пакетот е 1.88 инчи.Висина на пакетот е 3.5 инчи.Земја на Потекло : КИНА.Привлечност се совршен начин за да додадете pizzaz да било накит проектот; лесно да додадете на било ѓердан или нараквица.

Избор на купувачот..