• Ново
CYHO Телефон Анти-Прашина Plug Влага-Доказ, Додаток за Полнење во Спалната соба;Салон;Супермаркет;Видиме Продавница;Дома;Мобилен Телефон;Канцеларија Соба, 5x4x11x5(MM), Сива
zoom_in

CYHO Телефон Анти-Прашина Plug Влага-Доказ, Додаток за Полнење во Спалната соба;Салон;Супермаркет;Видиме Продавница;Дома;Мобилен

DEN 1420.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Тоа не заземаат многу простор поради своите мали димензии.Производ големина и лак се дизајнирани според процентот на внатрешната структура на мобилен телефон опрема, која може ефикасно да се избегне повреда на телефонот кога го извади.Производот е во игра и приклучок, лесен и брз.Производот може ефикасно да се спречи вода дамки поради непречено надворешната површина.Производот е во модерен стил и содржаен во изгледот.Применливи Прилики : Спална соба;Салон;Супермаркет;Видиме Продавница;Дома;Мобилен Телефон;Канцелариски Простор;Компанија;Изнајмување на Куќа;Поднесување Куќа Боја : Сива Материјал : Метал Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 135(G) Должина : 5(MM) Ширина : 4(MM) Висина/Дебелина : 11(MM) Дијаметар : 5(MM) Пакет се Вклучени : 9 (проекти) Мобилни Прашина Приклучоци Карактеристики : Тоа не заземаат многу простор поради своите мали димензии.Производ големина и лак се дизајнирани според процентот на внатрешната структура на мобилен телефон опрема, која може ефикасно да се избегне повреда на телефонот кога го извади.Производот е во игра и приклучок, лесен и брз.Производот може ефикасно да се спречи вода дамки поради непречено надворешната површина.Производот е во модерен стил и содржаен во изгледот.Производот е лесно да се носат поради своите мали во големина и лесен во тежина.Тоа е во близина на производот дното за да спречите прашината од паѓање во уредот порта.Производот ужива парична казна изработка, полн со текстура.Производот не е лесно да се деформирани, поради неговата отпорност на искршената и триење.Материјалите кои се користат во производи се еколошки и безбедно.

Избор на купувачот..