• Ново
KASOS Прашина Plug-Слушалка Џек Додатоци Bling Сјајна Сјајот Искра Дијаманти Rhinestones Камења со Tassel/Мобилен Шарм/Прашина Plug/Уво Џек за iPhone 6S Плус, за Samsung Галакси S10 Плус, за LG 3
zoom_in

KASOS Прашина Plug-Слушалка Џек Додатоци Bling Сјајна Сјајот Искра Дијаманти Rhinestones Камења со Tassel/Мобилен Шарм/Прашина Plug/Уво

DEN 287.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

★Компатибилен Телефон Модел : совршено се вклопуваат за i Phone 6 S/6 Плус / i Phone 6 S/6 / i Phone SE / Samsung Галакси S10 Плус / Samsung Галакси S10 Лајт / Samsung Галакси Забелешка 9 / Motorola / LG / Sony или било која друга 3,5 ММ прашина шарм. ★Специјално дизајниран за да ја засолниште вашите уреди прашина, шок, гребење и удари и други дневна штета Совршен cutouts за звучници, камера и други пристаништа.Безбедна Капка Заштита, шок-апсорбирање на аглите кој ги штити против капка, гребнатини, испакнатини и повеќе.Порцелански Украс Ние дизајниран случај со разни модни стилови.Можете да најдете паричникот случај, TPU случај, PC случај, силикони случај и на секој друг вид на случај во KASOS.Добредојдени сте да го изберете вашиот омилен случај во нашата продавница.За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил без двоумење, ви благодариме!Експрес Испорака Метод : 1. FBA 2.Превозот од страна на Продавачот, ќе биде предаден во рок од 48 часа.Пакет За заштита на објекти, ние ќе ги пакет item(s) со пена за пластична кеса.Вашите коментари се 100% многу загрижен.Ако ви се допаѓа нашите производи или имате било какви сугестии, ве молиме контактирајте со нас без двоумење, или да ја напуштат преглед или повратни информации до нас.

Избор на купувачот..