• Ново
Lamicall Прилагодливи Таблета Стојат и Вертикална Лаптоп Стојат Пакет
zoom_in

Lamicall Прилагодливи Таблета Стојат и Вертикална Лаптоп Стојат Пакет

DEN 863.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 【Гравитацијата Авто-заклучување Систем】 вертикална лаптоп стојат усвојување на гравитацијата автоматско складирање структура, имаат корист од пролетта на дното, вие само треба да го вметнете лаптоп и лаптоп носителот автоматски ќе се стегне да одговара на дебелината на лаптоп (помалку од 35mm дебела), кажете збогум на проблематично рачно прилагодување.Користење на 100000 пати притисок тестирани дното пролет, нашите лаптоп стојат држачот за маса има подобра стабилност и издржливост. 【Стабилна Конструкција】 вертикална лаптоп носителот обезбедува солидна база за двете лаптоп и вентилатор, со изобилство на струење да се задржи лаптоп кул, а земајќи до минимум на десктоп простор.Тоа функционира добро со минималистички изглед и цврсто изградени, неопходна биро додаток за работа дома, канцеларија, дневна соба и така натаму. 【Простор Saver】 На macbook air про стојат продавници вашиот лаптоп и да се крие зад мониторот за neater и повеќе организирани биро простор, а падовите и iphone може да биде поставена хоризонтално или вертикално на двете страни на застане за да се избегне spills кога ќе се стави вода или на кафе на вашиот компјутер. 【Безбедна & Стабилна】 лаптоп е добро обезбедени вертикално и на компјутер стојат има мека и grippy силикони на дното за да се спречи лаптоп од на лизгање, исто силикони е исто така во внатрешноста на застане за да се спречи лаптоп од тоа да биде изгребани.И широката база на лаптоп клупа, исто така, обезбедува стабилност на вашиот лаптоп и го спречува тоа од паѓање. 【Широк Компатибилност】 macbook носител е компатибилен со сите лаптопи од 4" до 17.3", како што е Mac Mac Book Pro 14 16 инчен 2021 Воздухот 12 13 13.3 15 17 инчен 2017 2018 2019 2020 Microsoft Surface Google Pixelbook Dell XPS HP Acer Chromebook и повеќе 4inch - 17inch лаптоп преносни компјутери.Божиќ Подароци за денот на Благодарноста Присутни Regalos де Navidad.Прилагодливи Таблета Стенд - Сребрена x1 Вертикална Лаптоп Стенд - Бела x1.

Избор на купувачот..