• Ново
Кујнски Ѕид/Под Кабинет Таблета Застане за 5-15 Инчен Таблет или Телефон, Прилагодлив Универзална Главата, Лесно да се Свитка и Продавница - за Кујнски Канцеларија Де
zoom_in

Кујнски Ѕид/Под Кабинет Таблета Застане за 5-15 Инчен Таблет или Телефон, Прилагодлив Универзална Главата, Лесно да се Свитка и Продавница

DEN 410.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

★[Целосно Прилагодливи] : 360-степен стожерот заеднички, хексагонална клуч со прилагодливи напнатост, за да се осигура дека на планината може да се прилагоди на повеќето удобно приоритетни агол на гледање, што ќе ви овозможи да се прилагоди на совршен hands-free видите во вертикален или хоризонтален режим. ★[Широк Спектар на Употреба Места] : на уникатен дизајн на протезата може да се смести во три екранот начини : десктоп ѕидовите и под кабинети.Тоа може да ви помогне да се прилагоди на стегање на вилицата и да ја инсталираш брзо.Многу погодно. ★[Мулти-Прилагодување на агол и Виткање] : Го прилагодува заеднички дизајн, може да се прилагоди на флексибилност и виткање степен на овој десктоп телефон носителот, и може да се прилагоди на било која позиција.На пример, продолжување, односно контракција на stent, прилагодување на агол. ★[Користите Насекаде] : под кабинети, табела полиците, ѕид-монтирани countertop загради-инсталабилен countertop загради се ослободите вашите раце да го следат рецепти, вежби или читање е-книги, и да ги гледате вашите омилени емисии во кујна, канцеларија, спална соба и купатило, итн. ★[Исклучителна Подароци] : Употреба на вежби или читање е-книги во кујна, канцеларија, спална соба и бања, и да ги гледате вашите омилени програми.Ова е подарок за оние ви се допаѓа, правењето на вашиот живот повеќе прекрасен.Е совршен подарок, лесно да се свитка и продавница.Функција : ★Алуминиум alloymaterial, нема рѓа или деформација, совршен за секоја сцена во кујна, тоалет,дневна соба★Вграден inuniversal топка, лесно може да се прилагоди, погоден за 515-инчен мобилни телефони andtablets★Анти-пропадна padsare поставена во заградата внимателно да ги заштити опрема, и стегање of3 јазли може да се прилагоди на will Specification : име на Производот : Десктоп водат мобилни phoneholder Material : ABS+КОМПЈУТЕР, метал, silicone Weight : 540g Applicable големина : 515 инчен мобилен телефон ortabletsize : Виткање големина на : 228*56.6 mm/8.97*2.22 in Expanded големина : 183*178*65mm/7.20*7.00*2.55 in Packing Листа : 1*Десктоп водат мобилен телефон holder NOTE : Поради светлината и на екранот разлика, theitem е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 0.5-2cm разлики поради tomanual мерење.Се должи на разликите помеѓу differentmonitors, сликата може да не ги одразуваат вистинските бои на објектот.Pleaseunderstand, ви благодарам.

Product name:
Desktop stretch mobile phoneholder
Material:
ABS+PC, metal, silicone
Weight:
540g
Applicable size:
5--15 inch mobile phone ortablet
Folding size:
228*56.6mm/8.97*2.22in
Expanded size:
183*178*65mm/7.20*7.00*2.55in
Packing List:
1*Desktop stretch mobile phone holder :
Due to the light and screen difference, theitem's color may be slightly different from the pictures. :
Please allow 0.5-2cm differences due tomanual measurement. :
Due to differences between differentmonitors, the picture may not reflect the actual colors of the item. Pleaseunderstand, thank you. :

Избор на купувачот..