• Ново
Ноќта На Вештерките Крвава Рака Сцена Прашка Торба Crossbody Рамо Патување Градите Ранец Пешачење Daypack За Спортски Шопинг Работа
zoom_in

Ноќта На Вештерките Крвава Рака Сцена Прашка Торба Crossbody Рамо Патување Градите Ранец Пешачење Daypack За Спортски Шопинг Работа

DEN 484.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал : Оксфорд ткаенина, силни и издржливи.Широк рака со сунѓер обвивка, прилагодлив.Постојат два начини за да го носат овој прашка торба, или на левата страна или на десната страна.Префрлување да носат може да се ослободат од притисок на рамената.Постои многу простор за складирање.Во прилог на главниот џеб и внатрешниот џеб во главниот џеб, исто така постојат и голем пред zip џеб и решетката џебовите на двете страни.Можете да чувате вашите предмети : мобилни телефони, паричници, закуски, книги, итн., како и клучните анти-изгубени јаже дизајн.Има погоден во градите, чантата може да ги зачувате вашите важни предмети додека се на шопинг, така што тие да може ефективно да штитат против кражба.Можете да ги испратите како подароци за вашето семејство и пријатели, и тие ќе бидат пријатно изненадени.Мулти-цел градите торба со едноставен дизајн, прилагодлив рамо, рака дизајн, може да се користи во отворено спортови како на пример купување, возење велосипед, трчање и mountaineering.Рака мие.Ако имате било какви проблеми купување на нашите прашка торба, ве молиме контактирајте не директно.

Избор на купувачот..