• Ново
7senwid Долга Права Црна Перика Директно Перика 13x4 Целосна Чипка Перика Glueless Долга Црна Човековите Перика Пред Извлечен Избелени Јазли Целосна Чипка Перика За Црни Же
zoom_in

7senwid Долга Права Црна Перика Директно Перика 13x4 Целосна Чипка Перика Glueless Долга Црна Човековите Перика Пред Извлечен Избелени

DEN 6239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1.[ Долга Права Црна Перика,Без пролевање и заплитане]:100% Бразилецот Богородица долга права црна перика без никакви хемикалии, директно перика е мека,свиленкаста,мазна, безбедни и здрави. 2.[Црна Srtaight перика,Целосна и дебелина]:Црна Директно перика човечка коса може да се 18inch-28inch,130%густина,150%Густина, долга црна перика има повеќе целосна & здрава дебел крај,директно целосна чипка перика совршен разделба простор и природни косата. 3.[Целосна Чипка Перика,Дише и Природни] : Долга права перика with13 X4 Медиум браун транспарентен швајцарската чипка,Дише.Долга црна целосна чипка перика изгледа повеќе природни и реални. 4.[Носат Удобно и долго време трае] :Долга црна коса перика со средна големина перика капа 22.5 инчен, 4 чешли и прилагодливи на рака.Директно перика би можело да трае доста долго време со соодветна грижа. 5.[Слободниот Дел и Боја Слободата ] :Директно целосна чипка перика поддршка на конска опашка, плетенка и избелени од речиси сите обоени .Пред извлечен избелени јазли целосна чипка перика може да се раздели на средниот дел, како сакате.

Избор на купувачот..