• Ново
Жените Браун Тебе Микро Навивам Главата во Собата Брановидна Gluessless Човечка Коса, Перики Лошо Сенди Перика Headband Перика Свиленкаста Коса Човечки Боја Чипка Пред Пер?
zoom_in

Жените Браун Тебе Микро Навивам Главата во Собата Брановидна Gluessless Човечка Коса, Перики Лошо Сенди Перика Headband Перика Свиленкаста

DEN 70.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Овој објект е лесно да се мијат и се грижи само со користење на малку благ шампон во ладна вода.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од слики прикажани на websitecaused од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. Не обидувај се да добие секој коса совршено на своето место. Забавувајте се експериментира со различни изгледа!8.Ве молиме овозможи 1cm-2cm грешка поради рака мерење .Тоа е и природен изглед и мека на допир.

Избор на купувачот..