• Ново
10 Инчен Краток Боб Перика Човечка Коса 4x4 Glueless Директно Боб Чипка Пред Перики Човечка Коса на Бразилецот Богородица Чипка Затворање перики за Црни Жени Природна Бо?
zoom_in

10 Инчен Краток Боб Перика Човечка Коса 4x4 Glueless Директно Боб Чипка Пред Перики Човечка Коса на Бразилецот Богородица Чипка Затворање

DEN 1295.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ГУБЕЊЕ на МАТЕРИЈАЛ : Боб Перики Човечка Коса Изработени од 100% Необработени Богородица Човечка Коса, се Намали Од Млада Девојка Донатор Директно, Природен и Здрав, Може да се Користи Удобно За Долго Време.Губење на Квалитетот : 10 A Одделение Директно Чипка Боб Перика Човечка Коса се Пролевање Слободни, Tangles Слободни, Мирис Слободни, Точно да Должина, Може да се Бојадиса, Завиткан, и Избелени.Коса Должина т двоумете се да се обиде на овој перика.Натопете ја вашата коса во средство за смекнување на водата за 5 минути.Потоа користете ги прстите да чешел косата во средство за смекнување на водата се додека не се tangles.Измијте ја косата со чиста вода.Потоа користете некои средство за смекнување на косата и да чекаат за една минута.Нека косата сува природно после миење.Додадете малку вода во шише и во исто време да додадете некои коса масло или губење на еластин.Се меша нив и спреј за коса.Косата секогаш може да биде убава.Губење на Текстурата : Прави Краток Боб чипка пред перики човечка коса.Губење На Материјал : 100% Необработени Vingin Човечка Коса.Губење на Квалитетот : Пред Куби, Мека и Цврста, Мазна и Свиленкаста, Без Пролевање, Не Заплитане.Чипка Материјал : 4x4 Швајцарската Чипка затворање перика.Чипка Боја : Мека Средината Браун Чипка.Капа Големина : Средна Големина(22~22.5 инчен).Косата Густина : 150% Густина.Погоден Умирање Бои : Сите Бои.Предмети по Пакет : 1 Парче Перика со еден перика капа за Вас.Обидете се на следниов начин, на косата може да биде помек и посветла.Натопете ја вашата коса во средство за смекнување на водата за 5 минути.Потоа користете ги прстите да чешел косата во средство за смекнување на водата се додека не се tangles.Измијте ја косата со чиста вода.Потоа користете некои средство за смекнување на косата и да чекаат за една минута.Нека косата сува природно после миење.Додадете малку вода во шише и во исто време да додадете некои коса масло или губење на еластин.Се меша нив и спреј за коса.Косата секогаш може да биде убава.

Избор на купувачот..