• Ново
Пелена Кеси Ранци Mummy Ранец со Црвена Лисица Сликарство Патување Лаптоп Daypack
zoom_in

Пелена Кеси Ранци Mummy Ранец со Црвена Лисица Сликарство Патување Лаптоп Daypack

DEN 1919.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Издржливи - Направени со висок квалитет на вода и солза отпорен материјал, издржлив отпорни на абразија метал патент на располагање.Стилски Дизајн - главен капацитет на кеса, 2 странични џебови, 1 пред zip џеб, во внатрешноста 8 мали складирање оддел, мулти-џеб дизајн, од страна на патент, лесно да се земе.Мала Тежина и Пространа - платно беше во мала тежина.И на ранец не мора премногу непотребни прегради, но само неопходните џебови.Се обиде најдобро да се направи торба едноставна, но корисно.Флексибилни Ремени - ранец е поместена прилагодливи ремени кои го прават тоа се удобни за носење, и перница со висока пропустливост материјал.Повод - Совршени за на отворено,ден патувања, одмор, патување, ден скокање, образование, логорување и шопинг.Овој ранец е лесен носат-отпорни, најлон ткаенина и платно мека задниот панел, висок квалитет на метал мазна патент;Повеќе џебови дизајн направи вашите продукти се постават во торба систематски.Што може да се користи во секоја прилика и издржливи доволно да се одржи голем број на книги, која е погодна за тинејџер, исто така, може да се користи како обичните кеси за дами.Можете да ја однесе на училиште, колеџ, шопинг, велосипедизам, патување, запознавање, итн.

Избор на купувачот..