• Ново
Фишер-Цена Мода Пелена Торба Ранец со Fastfinder Џеб Систем (Темноцрвена)
zoom_in

Фишер-Цена Мода Пелена Торба Ранец со Fastfinder Џеб Систем (Темноцрвена)

DEN 983.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

FASTFINDER 3 ПАРЧЕ СЕТ ПЕЛЕНА ТОРБА : Доаѓа со лесен, избришете-чиста менување на мат, и надворешниот брише фармацевт џеб со санитарните брише случај, значи бебето има своја преносни менување станица за безбедно, уредно промени насекаде.ОРГАНИЗАТОР ЈАЗИЧИЊА : Никогаш повторно борба за лоцирање што бебето треба кога тој/таа има потреба од тоа!Мулти-џеб diaperbag може да се пофали 5 пространа, етикетирани џебови (вклучувајќи pacifier торбичка) па родителите имаат место за сè, & можат да стави сè на свое место!.ПЕЛЕНА РАНЕЦ СО ИЗОЛИРАНИ ШИШЕ ЏЕБ : Оддел држи до 2 големи бебе шишиња плус закуски, така бебиња & родителите имаат она што им треба на идеална температура.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА ПЕЛЕНА ТОРБА : Дише воздух мрежа назад и прилагодливи рамо ремени, врвот носат справи, и нозе дното направи тоа совршено бебе nappy патна торба.ДИМЕНЗИИ & се ГРИЖИ ИНСТРУКЦИИ : Секој сина, црна, & бургундија пелена ранец мерки 15"x6"x7", и е лесно површината перат.Едноставно ги чистат со влажна крпа, или да користите благ детергент ако сакате.Лидер во областа на сите нешта бебе, ние донесе до вас Gemma Пелена Торба 3 Парче Сет.Оваа Фишер Цена широко отворени пелена ранец за жените и мажите е унисекс во дизајн, и е идеален за мама или тато пелена торба.Исто така, совршено модерна бебе туш подарок, Фишер Цена дизајни пелена кеси со потребите на денешните мајки и татковци во умот.Фишер Цена : повеќето сакаше и доверлив бренд од мајки од целиот свет.

Избор на купувачот..