• Ново
Custom Name Пелена Nappy Болница Торба за Жените на Породилно Ранец Жените Големи (Боја : Црвена, Големина : Една Големина)
zoom_in

Custom Name Пелена Nappy Болница Торба за Жените на Породилно Ранец Жените Големи (Боја : Црвена, Големина : Една Големина)

DEN 1161.12

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Големина на : 10.14*6.24*14.82 ВО ; Материјал : платно.Обичај:Патент и nameplate само за кеси, и тие се изработени од метал.Можете да го користите како малку пелена торба , патнички багаж или училиште торба.Применливи сцена : многу погодна за пешачење , трчање , возење велосипед , пешачење , туризам , фестивали , трговски саеми , концерти и земјоделците пазари , итн.Доаѓа со 5-годишна гаранција , за мажите тоа е многу погоден за спорт , фитнес , јога , патувања , итн .Задоволство гаранција : 1 година гаранција .Тоа е погоден за користење во туристички отворено пешачење шопинг бизнис школа планинарски фитнес одмор кампување велосипедизам партија.

Избор на купувачот..