• Ново
Естетски Слоновите Црвено Религија или Верување Mens Тенис Чевли Мрежа Дише Лесни Патики Атлетик Одење Чевли за Работа на Отворено Спортски Патување
zoom_in

Естетски Слоновите Црвено Религија или Верување Mens Тенис Чевли Мрежа Дише Лесни Патики Атлетик Одење Чевли за Работа на Отворено

DEN 1199.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Гумен ѓон.Моден Стилски Патики За Мажи : Изгледаат многу креативни и полни со личност со единствен личен печат на модата патики.Барате убавина во едноставен живот, нека вашиот живот биде исполнет со свежи елементи, и да ви покаже ентузијазам за живот.Дише Работи за Чевли : Нашите спортски чевли функција со широк дише мрежа горниот дел, кој се зголеми breathability да се спречи мирис, и да се создаде сува средина за нозете при одење, трчање или спортски активности.Лизга-Отпорни Одење Чевли : целата outsole е направен од гумен ѓон и ЕВА/MD единствена, која е не се лизга, shockproof и високо еластична.Анти се лизга гумени единствена материјал се обезбеди сигурност и издржливост за вас да се добие подобра тренингот искуство.Совршен салата спортски чевли за жени, мажи, момчиња и девојки.Удобни Патики : Нашата каузална чевли нуди удобно се вклопуваат и издржливост.Дише платно и куп во облик на 4mm ЕВА insole обезбеди мека и утеха кога чекор во, и ефикасно олеснување на ногата замор за време на одење и прави спорт.На ланче лесни трчање обезбеди одлична амортизирање и влечење за кои ви даваат повеќе поддршка и безбедност.Погодни Прилики : Овој спортски патики за возрасни е погодна за долго време стои работа, одење, трчање, џогирање, пешачење, обука, кошарка, тенис, одбојка, патување, затворен, отворено спорт, тренинг и каузална носат.Одличен подарок избор за вашиот љубовник, членовите на семејството кога Божиќ, Роденден, Денот на Вљубените, новогодишните Ден, ноќта на Вештерките, Дипломирањето, Денот на Благодарноста, итн. 【Забелешка】ве Молиме да проверите на нашата големина на табелата слика да се избере вистинската големина пред купување.Niaocpwy е посветена на производство на чевли кои ги комбинира модата и удобност во една.Секогаш еден патики вашиот ум!Добредојдовте на Niaocpwy продавница и изборот на она што сакате!Мажите лесни патики во Niaocpwy , оди со било какви прилики, работа, спорт или на повик. 【Карактеристики на производот】Горниот материјал е воздух мрежа горниот, дише и лесни;Дише платно и 4mm ЕВА insole, меки и удобни;Единствена материјал е гума и ЕВА/MD, не се лизга и издржливи;Чипка затворање за сит се вклопуваат, флексибилно согласува да вашите движења;Уникатен и стилски печати дизајн направат да се издвоите меѓу толпата, покажуваат вашата личност на живот;Погодна за секојдневно носење, работа, патување, затворен, отворено спорт, тренинг, итн.Совршена како Божиќ подарок, роденденски подарок, денот на Вљубените подарок за вашиот љубовник, син, ќерка, сопруга, сопруг, итн.【Топло Совети】1. Ширина е медиум да широк.Половина големина до се препорачува за екстра широк нозе.2. Поради различни методи за мерење, грешка е дозволено, нормално во рок од 1 CM.3. Бојата можеби малку поинаква од сликата се прикажани на веб поради различни екранот на екранот или како одраз на светлината кога снимање.4. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да договор со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Обично ќе брод во 6-10 дена според вашата нарачка статус, и тоа, вообичаено, пристигнуваат во 12-20 работни дена по превозот.

Избор на купувачот..