• Ново
Forchrinse Розова Ѕвездена Галакси Простор Небото Печати Трчање Жените Патики Тренингот Одење Чевли Лесни Каузална Чевли
zoom_in

Forchrinse Розова Ѕвездена Галакси Простор Небото Печати Трчање Жените Патики Тренингот Одење Чевли Лесни Каузална Чевли

DEN 863.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Гумен ѓон.Увезени. 85% Полиестер, 15% Elastane.Лесен и дише mesh ткаенини обезбеди голема слобода и удобно чувство.Влага wicking мрежа поставата за макс струење и breathability.На гумен ѓон нуди против пролизгување,флексибилни амортизирање и носат-отпорни, перформанси.Применливи прилики : Џогирање,Трчање,Одење,Фитнес,Секојдневен,Патување,Возење.Гумен ѓон 85% Полиестер, 15% Elastane Стилски и уникатен дизајн трчање за Мажи/Жени/Тинејџери.Лесен и дише mesh ткаенини обезбеди голема слобода и удобно чувство.Влага wicking мрежа поставата за макс струење и breathability.На гумен ѓон нуди против пролизгување,флексибилни амортизирање и носат-отпорни, перформанси.Применливи прилики : Џогирање,Трчање,Одење,Фитнес,Секојдневен,Патување,Возење.

Избор на купувачот..