• Ново
Eariuhfj Жена Се Лизга На Чевли Секојдневен Мрежа Лесни Спортски Чевли Дише Работи Одење Возачот Патики
zoom_in

Eariuhfj Жена Се Лизга На Чевли Секојдневен Мрежа Лесни Спортски Чевли Дише Работи Одење Возачот Патики

DEN 352.08

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон. [Материјал]Горниот Материјал : Крпа,Outsole Материјал : TPR,Тоа е Многу Меки,Удобни. [Карактеристики]Круг Пети,Чипка-up,Stiletto,Солидна Боја за Печатење, Еластична отвор за лесно да се лизга и полетување,Не се лизга гумени единствена.Перница Единствена : Воздушна перница чевли рамномерно ги растера влијание за подобрување на удобност.Намалување на нога замор и да им помогне на корисниците да се вратат на нивното природно движење кога се работи или walk.Не се Лизга Единствена : Жените одење чевли ефикасно да се обезбеди доволно триење.Ќе имате доволно тампон меѓу нозете и земјата,нека секој чекор од сите опуштено.Совршен Прилики : Нашата жените салата чевли се совршени за ниска mileag работи, прошетка, на работа, тежина обука, велосипедизам, џогирање, кошарка, атлетика, тенис, возење, теретана и јога.Жените е лесен трчање може да донесе повеќе да уживате во вашиот живот.Пол : Жените,Girl Upper Материјал : СТП+Mesh Sole Материјал : Rubber Scenes : Отворено,Мода,Leisure Style : Принцеза,Секојдневен,Simple Toe Стил : Тркалезна Toe Heel Висок Стил : Платформа Затворање Метод : Чипка-up Shoes Висока Пета : 3cm/1.18"Платформа Heigh : 1.5 cm/0.59"Пакет : 1 Пар Жените Чевли(Не Вклучувајќи Shoebox)ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавна дизајн , Ние ви препорачуваме да изберете соодветна големина според вашиот метри должина.Карактеристики : [Материјал]Горниот Материјал : СТП+Мрежа,Outsole Материјал : Гума,Тоа е Многу Меки,Удобни.[Карактеристики]Круг Пети, Чипка-up , Платформа,Боја за Појавување, Еластична отвор за лесно да се лизга и полетување,Не се лизга гумени единствена.[Стил]Едноставна и модата се направи што повеќе atteactive.[Натпревар]Погоден за поврзување со многу различни облека и секојдневно носат, како што се фармерки, фустани, здолништа. [Настани]Лесно да се носат нив за вашата дневна прошетки,Шетање, забава, банкет, датира, свадба,на заводот, за errands, сè.

Избор на купувачот..