• Ново
Модерната Тавански Вентилатор led Лустерот
zoom_in

Модерната Тавански Вентилатор led Лустерот

DEN 1252.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Уникатен прстен форма и светли кристал декорација додадете луксузни допир да вашиот дом, создавајќи романтична атмосфера да брилијантен вечери.Стилот на светлината може да се менува со прилагодување на должината на кабелот.Груба виси синџир, силна товарот.Светилка база е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик.Материјали : К 9 Кристал + Нерѓосувачки Челик светла боја : Топло Бела Напон : 110 V Прстенот со Дијаметар: 1 Рингот : 20 cm(7.87") Прстен Дебелина : 3 cm/ 1.18" Мозок Вкупна Должина : 1.2 m/ 47.24" (прилагодливи) Пакет се Вклучени : 1 X Pendant Светлина.

Избор на купувачот..