• Ново
CHNOI Модерна Кристал Лустерот Осветлување за Дневна Соба и трпезарија Спалната соба Затворен Осветлување LED Круг Виси Светилка
zoom_in

CHNOI Модерна Кристал Лустерот Осветлување за Дневна Соба и трпезарија Спалната соба Затворен Осветлување LED Круг Виси Светилка

DEN 364.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : Бранеа од нерѓосувачки челик.Димензии : дијаметар од 100*висина 22 CM.Боја : Титаниум.Простор : 15-25 M2. Примена : комерцијален простор/home простор.Материјал : Бранеа од нерѓосувачки steel Size : дијаметар од 100*висина 22 CMColor : Titanium Space : 15-25 M2 Application : комерцијален простор/home space Light Извор : LED Bulbs Shade на Ветер : Up & Downitem Стил : modernmaterial : нерѓосувачки челик, crystalvoltage : AC110-240 V.

Избор на купувачот..