• Ново
JYDQM Мал Круг Злато Кристал LED Модерна Лустерот Осветлување за Кујна, Трпезариска Соба Ноќни Ламби Затворен Осветлување
zoom_in

JYDQM Мал Круг Злато Кристал LED Модерна Лустерот Осветлување за Кујна, Трпезариска Соба Ноќни Ламби Затворен Осветлување

DEN 1512.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Процес : electroplating/заварување.Димензии : дијаметар од 80*висина 110 CM.Боја : златна.Извор на светлина : E14*3. Простор : 5-10 ME.Процес : electroplating/welding Size : дијаметар од 80*висина 110 CMColor : golden Light извор : E14*3 Space : 5-10 MESwitch Тип : None Finish : Полиран Steel Features : кристално Јасно,злато, хром, од не 'Рѓосувачки steel Item Тип : Chandeliers Body Материјал : не' РЃОСУВАЧКИ STEELStyle : Modern Light Извор : LED Bulbs Shade на Ветер : Up & Downitem стил : modernitem боја : злато/chrome Нерѓосувачки челик,јасно crystalmaterial : кристално јасно, од не ' рѓосувачки steelcolor tempeature : топло светло (3000 K)важи : трпезариска соба дневна соба на децата спалната соба foyer kitchen Because без треперење и извор на светлина стабилност, таванот е во голема мера се погодни за вашата дневна соба, кујна, спална соба, канцеларија, студија, итн.и нуди модерен и пријатна атмосфера.

Избор на купувачот..