• Ново
JYDQM Хром Позлата Модерната led Лустерот Осветлување за Дневна Соба и Спалната соба Ресторан Кујна Кристалните Лустери Затворен Осветлување (Големина на : A)
zoom_in

JYDQM Хром Позлата Модерната led Лустерот Осветлување за Дневна Соба и Спалната соба Ресторан Кујна Кристалните Лустери Затворен

DEN 1200.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Античкиот злато светилка сопственикот, домот криви светилка сопственикот, користејќи златен занает гроздобер класичен.Античкиот позлатени таванот плоча, мулти-слој lacquering процес, трајни и анти-корозија. 100% Сосема Нов.Главните Материјали : Хардвер+Алуминиумски+Кристал.Напон : 110-240 V. 100% Сосема Нов.Главните Материјали : Хардвер+Алуминиумски+Crystal Voltage : 110-240 VLight извор : LEDsize:520*H200 MRemote Контрола : Yes Dimming : Yes Color : (како фото) Бели и Black Light извор Вклучени или Не : NORC Dimmable : Не вклучуваат само 3 боја температура топло бела и природните бела и кул бело , Но, исто така, може да затемнување светлината.Ако имате било какви прашања во врска со производот, можете да контактирате со услуга за клиентите.

Избор на купувачот..