• Ново
CHEFSKIN Бебе Дете Готвач Шапка Целосно Прилагодливи Вистинска Ткаенина Мека и Удобна
zoom_in

CHEFSKIN Бебе Дете Готвач Шапка Целосно Прилагодливи Вистинска Ткаенина Мека и Удобна

DEN 252.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Кука и Јамка затворање.Машина За Миење.УБАВА Бебе Дете ГОТВАЧ ШАПКА во МЕКА Поли Twill, Целосно се Прилагодува со vel cro во грбот, (одговара на бебиња-години 12-36 месеци во просек).ВИСОК КВАЛИТЕТ загарантирана со CHEFSKIN, Својата голема ткаенина што ќе изгледаат како нови, дури и по многу мие.Капа е достапна во 24 различни бои : БЕЛА, ЦРНА, ЦРВЕНА, МЕКИ РОЗОВА, ТОПЛА РОЗОВА, ЛАВАНДА, ВИОЛЕТОВА, ВАР ЗЕЛЕНА, КЕЛИ ЗЕЛЕНА, БЕБЕШКО СИНА, КРАЛСКА СИНА, МОРНАРИЦА, КАКИ, ЧОКОЛАДО, ЖОЛТА, ПОРТОКАЛОВА, КОРАЛИ, НАНЕ, СИВА, и повеќе како ИТАЛИЈАНСКИ, итн.Ние исто така нудиме на соодветен сет на ШАПКА и ПРЕСТИЛКА, и, исто така, Готвач Јакна, и ние го имаме во сите големини од бебе-Дете за Тинејџери и Возрасни 8 X.Ние брод брзо од Тексас, вие ќе добиете во 3-4 дена со стандардни превозот.Ние никогаш не се извор на сите наши производи од Азија, ние производство сè во Северна Америка : Канада, Мексико и САД.УБАВА Бебе Дете ГОТВАЧ ШАПКА во МЕКА Поли Twill, Целосно се Прилагодува со vel cro во задниот ВИСОК КВАЛИТЕТ загарантирана со CHEFSKIN, Својата голема ткаенина што ќе изгледаат како нови, дури и по многу мие Капа е достапна во 24 различни бои : БЕЛА, ЦРНА, ЦРВЕНА, МЕКИ РОЗОВА, ТОПЛА РОЗОВА, ЛАВАНДА Ние исто така нудиме на соодветен сет на ШАПКА и ПРЕСТИЛКА, и, исто така, Готвач Јакна, и ние го имаме во сите големини од бебе-Дете за Тинејџери и Возрасни 8 X - Ние брод брзо од Тексас, вие ќе добиете во 3-4 дена со стандардни превозот.Ние никогаш не се извор на сите наши производи од Азија, ние производство сè во Северна Америка : Канада, Мексико и САД.

Избор на купувачот..