• Ново
DC150-08-12.500A1-WJ30TA Вежба Малку
zoom_in

DC150-08-12.500A1-WJ30TA Вежба Малку

DEN 6609.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Стандард Геометрија Вежби - Цврсти Карбид.DC150 Изврши солидна карбид вежба со внатрешна coolant.Одделение : WJ30 TA, K30 F, Ti NAl со пост-третман.DC150 Изврши солидна карбид вежба со внатрешна coolant.Структурните димензии ~8 × Dc во согласност со Валтер стандард.Месо тело во согласност со DIN 6535 форма ХА.Одделение : WJ30 TA, K30 F, Ti NAl со пост-третман.

Избор на купувачот..