• Ново
Swaging Алатка Вежба Битови, Лесна Инсталација Фирма Отпорност на Абење Цевка Проширувач, Висока Цврстина за Електрична Вежба Рачно Вежба Професионална Употреба Општ
zoom_in

Swaging Алатка Вежба Битови, Лесна Инсталација Фирма Отпорност на Абење Цевка Проширувач, Висока Цврстина за Електрична Вежба Рачно

DEN 486.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Користење на високо‑квалитетни имајќи челик материјал, висока цврстина, отпорност на абење.Одлична изработка, лесен за инсталација и долг животен век.Содржи 6 expanders на различни големини, кој може да се задоволат потребите на секојдневно одржување.Оваа цевка проширувач да се поврзете две бакарни цевки едни на други кога клима уредот е инсталиран.Тоа мора да биде инсталиран во рачна електрична вежба, силни и издржливи.Функција : 1. Користење на високо‑квалитетни имајќи челик материјал, висока цврстина, отпорност на абење.2. Тоа мора да биде инсталиран во рачна електрична вежба, силни и издржливи.3. Содржи 6 expanders на различни големини, кој може да се задоволат потребите на секојдневно одржување.4. Одлична изработка, лесен за инсталација и долг животен век.5. Оваа цевка проширувач да се поврзете две бакарни цевки едни на други кога клима уредот е инсталиран.Спецификација : Предмет Тип : Цевка Expander Material : Имајќи Steel Weight : Прибл. 170g / 6oz Function : Кога климатизација е инсталирана, се прошири бакарни цевки, направи два бакарни цевки меѓусебна врска. (Да се биде инсталиран на рака електрични вежба.)Големина : 7/8 (Прибл. 5x2cm / 2.0x0.8in)3/4 (Прибл. 5x2cm / 2.0x0.8in)5/8 (Прибл. 4.5x1.7cm / 1.8x0.7in)1/2 (Прибл. 4.5x1.5cm / 1.8x0.6in)3/8 (Прибл. 4x1.3cm / 1.6x0.5in)1/4 (Прибл. 4x1.1cm / 1.6x0.4in) Пакет Листата : 6 x Цевка Expander Note : 1.Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Item Type:
Pipe Expander
Material:
Bearing Steel
Weight:
Approx. 170g / 6oz
Function:
When air conditioning is installed, expand copper tube, make two copper tube mutual link. (To be installed on hand electric drill.)
7/8 (Approx. 5x2cm / 2.0x0.8in) :
3/4 (Approx. 5x2cm / 2.0x0.8in) :
5/8 (Approx. 4.5x1.7cm / 1.8x0.7in) :
1/2 (Approx. 4.5x1.5cm / 1.8x0.6in) :
3/8 (Approx. 4x1.3cm / 1.6x0.5in) :
1/4 (Approx. 4x1.1cm / 1.6x0.4in) :
Package List:
6 x Pipe Expander :
1.Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2.Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Избор на купувачот..