• Ново
Различни Подарок Мачка Вест Темперамент, Избега‑Доказ Одење Вест Рака Поводник Пет Пет Темперамент за Поводник домашно Милениче за Мачка Вест(Малку розова, Средн?
zoom_in

Различни Подарок Мачка Вест Темперамент, Избега‑Доказ Одење Вест Рака Поводник Пет Пет Темперамент за Поводник домашно Милениче за

DEN 335.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Задниот е опремен со Д‑прстен, кој може да се залепи на појас, вест‑стил на дизајн може да рамномерно се дистрибуираат појас притисок на градите и рамената за да се спречи задушување или вратот вирус.Специјално дизајнирани лак е едноставна и симпатична, метал прилагодување тока не е лесно да се изгуби, лесна да се стави на и полетување.Направени од високо‑квалитет памук полиестер материјал, тоа е силен, издржлив, не е лесно да се оштети, и може да се користи за долго време.Едноставни и стилски дизајн, вест‑стил мачка темперамент, вашата мачка секогаш може да се издвоите, удобно работ и мека мрежа е дише, правејќи го полесно.Овој практичен дизајн обезбедува на вашето домашно милениче со удобен и затворите‑фитинг избор, модерно и удобно во дневните прошетки.Функција : 1. Направени од highquality памук полиестер материјал, тоа е силен, издржлив, не е лесно да се оштети, и може да се користи за долго време.2. Специјално дизајнирани лак е едноставна и симпатична, метал прилагодување тока не е лесно да се изгуби, лесна да се стави на и полетување.3. Едноставни и стилски дизајн, veststyle мачка темперамент, вашата мачка секогаш може да се издвоите, удобно работ и мека мрежа е дише, правејќи го полесно.4. Овој практичен дизајн обезбедува на вашето домашно милениче со удобен и closefitting избор, модерно и удобно во дневните прошетки.5. Тоа може ефикасно да се спречи повреди, обезбедуваат дополнителна заштита, не се многу обемни, ќе не ограничи миленици " активностите или да се прегрее, со зајакнување на бода.Спецификација : Предмет Тип : Мачка Вест со Leash Material : Полиестер Памук Пакет Листа : 1 x Мачка се Подигнат 1 x Мачка Leash Note : Пред купување, ве молиме точно да се измери големината на милениче или мерка максималната вредност на домашно милениче градите и да се најде соодветен домашно милениче се подигнат.

Item Type:
 Cat Vest with Leash
Material:
Polyester Cotton
Package List:
1 x Cat Harness 1 x Cat Leash :
Before buying, please accurately measure the size of the pet or measure the maximum value of the pet's chest and find a suitable pet harness. :

Избор на купувачот..