• Ново
Zunea Мало Куче Подигнат Поводник Поставите Не се Повлече Рефлексивни Прилагодливи Чекор-во Мека Мрежа Поместена Кутре Вест Подигнат Води, се Мачка Подигнат Избега Д
zoom_in

Zunea Мало Куче Подигнат Поводник Поставите Не се Повлече Рефлексивни Прилагодливи Чекор-во Мека Мрежа Поместена Кутре Вест Подигнат

DEN 248.64

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Големина XS градите 26cm/ 10.2", одговара за мачки, маче 1-3lbs.Решетката ткаенина дизајн, тоа е мека, удобно и дише, се даде на подобро носи искуство на вашето бебе куче.Со рефлексивни мрачно и логото, тоа safey за вашето куче при одење во текот на ноќта и можете да го најдете повеќе лесно во прометна улица.Брзо ослободување тока и едноставен дизајн, направете го тоа лесно да се стави на и за полетување; исто така, постојат две прилагодливи тока за подобро да одговара на градите.Поводник вклучуваат, совршени за дневна прошетка на вашето куче, ова се подигнат поводник одговара за мали кучиња како Chihuahua, Pomeranian и Јоркшир Terrier.Вашето бебе миленичиња обично носи големина S не значи дека сите големина S ќе одговара на него/неа.Различни дизајнери и производители имаат свои големина на топ листите.Ве молиме мерка градите дебелина на вашето куче пред да нарачате, и изберете големината според големината на табелата. (Тоа не е точно да се избере големина од тежината само, па ве молиме да ги тежината и мерење на сите во предвид.).Ако вашиот мерење се помеѓу две големини или доколку вашето домашно милениче има витко се изгради, ве молиме да одберете големина нагоре.Воздухот решетката ткаенина Тоа се меки, удобни и дише, се даде на подобро носи искуство на вашето бебе куче.Рефлексивни Со рефлексивни мрачно и логото, тоа safey за вашето куче при одење во текот на ноќта и можете да го најдете повеќе лесно во прометна улица.Лесно да се стави на и полетување Брзо ослободување тока и едноставен дизајн, направете го тоа лесно да се стави на и за полетување; исто така, постојат две прилагодливи тока за подобро да одговара на градите.Поводник, вклучувајќи И во нејзината боја натпревар го прави тоа sylish.совршени за дневна прошетка на вашето куче, ова се подигнат поводник одговара за мали кучиња како кутре, мачки, Chihuahua, shih tzu, Pomeranian, Играчка Poodle, Мини Schnauzer и Јоркшир Terrier.Ова куче се подигнат само одговара за МАЛИ КУЧИЊА, НЕ ОДГОВАРА ЗА ГОЛЕМО КУЧЕ.Вашето бебе миленичиња обично носи големина S не значи дека сите големина S ќе одговара на него/неа.Различни дизајнери и производители имаат свои големина на топ листите.Ве молиме мерка градите дебелина на вашето куче пред да нарачате, и изберете големината според големината на табелата. (Тоа не е точно да се избере големина од тежината само, па ве молиме да ги тежината и мерење на сите во предвид.)Ако вашиот мерење се помеѓу две големини или доколку вашето домашно милениче има витко се изгради, ве молиме да одберете големина нагоре.

Избор на купувачот..