• Ново
BINGPET Мачка Темперамент и Поводник за Одење Прилагодливи Избега Доказ Подигнат Мека Вест Harnesses за Средни и Големи Мачки
zoom_in

BINGPET Мачка Темперамент и Поводник за Одење Прилагодливи Избега Доказ Подигнат Мека Вест Harnesses за Средни и Големи Мачки

DEN 263.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

М : Вратот дебелина : 8.1"-10.2", градите дебелина : 10.2"-12.8".Ве молиме да се измери вашата мачка' s големина.Прилагодливи вратот и градите дебелина, издржлива пластика тока обезбедува дополнителна безбедност.Направени од издржлив материјал, меки и удобни.Дише мрежа и мека баласт.Класичен plaid дизајн, модерен и симпатична.Две тешки D прстени може да се закачите поводник.Со 59" долго поводник, вие можете безбедно да се земе вашата мачка надвор за пешачење, трчање.

Избор на купувачот..