• Ново
ВОЗДУХОТ ПОТРАГАТА Филтер за Воздух Листови за клима уред ги Отстранува NO2 Deodorizes Елиминира 90% Формалдехид Користење на Природните Abies Sachalinensis (2-Лист Пакет на 22X22)
zoom_in

ВОЗДУХОТ ПОТРАГАТА Филтер за Воздух Листови за клима уред ги Отстранува NO2 Deodorizes Елиминира 90% Формалдехид Користење на Природните

DEN 2381.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

☑️《ЕЛИМИНАЦИЈА НА NO2》 Дишење воздух со високи концентрации на Азот Двооксид (NO2) се покажа за да ја иритираат дишните патишта во човечкиот респираторен систем.Abies Sachalinensis има супериорна способност да се отстрани NO2. ВОЗДУХОТ ПОТРАГАТА ЗЕЛЕН филтер лист користи Abies Sachalinensis и е произведен во Јапонија.Клиничкото испитување покажува дека ВОЗДУХОТ ПОТРАГАТА ЗЕЛЕН филтер лист detoxifies NO2 за 3 часа. ☑️《ПРИРОДНИ МАТЕРИЈАЛИ》 ВОЗДУХ ПОТРАГАТА ЗЕЛЕНА користи природни Abies sachalinensis (TODOMATSU) кои се одгледува во Hokkaido во Јапонија.ВОЗДУХОТ ПОТРАГАТА ЗЕЛЕНА посебен филтер лист е исполнет со парична казна во прав на Abies sachalinensis. ☑️《БРЗ DEODORIZATION》 ВОЗДУХ ПОТРАГАТА ЗЕЛЕН филтер лист deodorizes непријатни мириси брзо, а исто така и да ги елиминира 90% од формалдехид за 3 часа.ВОЗДУХОТ ПОТРАГАТА ЗЕЛЕН филтер лист создава удобна и природната средина која е како да се биде во една шума. ☑️《ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА и ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА》 ВОЗДУХ ПОТРАГАТА ЗЕЛЕН филтер листови се лесно да се инсталира.На листови се лесно намалување на големината, така едноставно да се измери големината на пропустливи дел и намалување на ВОЗДУХОТ ПОТРАГАТА ЗЕЛЕН филтер лист за идеалната големина за запечатување на пропустливи. ☑️《ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ》 2 на 22"(57cm) x 22"(57cm) лист, Направени во Јапонија, *ве Молиме да го замени валкани лист кога крст-ново изведени линии, стана видлива. 《ЕЛИМИНАЦИЈА НА NO2》 Дишење воздух со високи концентрации на Азот Двооксид (NO2) се покажа за да ја иритираат дишните патишта во човечкиот респираторен систем.Abies Sachalinensis има супериорна способност да се отстрани NO2. ВОЗДУХОТ ПОТРАГАТА ЗЕЛЕН филтер лист користи Abies Sachalinensis и е произведен во Јапонија.Клиничкото испитување покажува дека ВОЗДУХОТ ПОТРАГАТА ЗЕЛЕН филтер лист detoxifies NO2 за 3 часа. 《ПРИРОДНИ МАТЕРИЈАЛИ》 ВОЗДУХ ПОТРАГАТА ЗЕЛЕНА користи природни Abies sachalinensis (TODOMATSU) кои се одгледува во Hokkaido во Јапонија.ВОЗДУХОТ ПОТРАГАТА ЗЕЛЕНА посебен филтер лист е исполнет со парична казна во прав на Abies sachalinensis. 《БРЗ DEODORIZATION》 ВОЗДУХ ПОТРАГАТА ЗЕЛЕН филтер лист deodorizes непријатни мириси брзо, а исто така и да ги елиминира 90% од формалдехид за 3 часа.ВОЗДУХОТ ПОТРАГАТА ЗЕЛЕН филтер лист создава удобна и природната средина која е како да се биде во една шума. 《ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА и ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА》 ВОЗДУХ ПОТРАГАТА ЗЕЛЕН филтер листови се лесно да се инсталира.На листови се лесно намалување на големината, така едноставно да се измери големината на пропустливи дел и намалување на ВОЗДУХОТ ПОТРАГАТА ЗЕЛЕН филтер лист за идеалната големина за запечатување на пропустливи. 《ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ》 2 на 22"(57cm) x 22"(57cm) лист, Направени во Јапонија, *ве Молиме да го замени валкани лист кога крст-ново изведени линии, стана видлива.

Избор на купувачот..