• Ново
Tsukineko Втиснување Пенкало Двојна Четка Совет, Вистински Црни, Една Големина
zoom_in

Tsukineko Втиснување Пенкало Двојна Четка Совет, Вистински Црни, Една Големина

DEN 138.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Втиснување Пенкало.Dual Совет Дебели & Тенка.Четка Совет.Идеален за втиснување.Не-Токсични И Детето Безбедно.Опис на производот Вистински Црна Втиснување Пенкало, Четка Двојна Совет.Да ги користите овие двојно заврши втиснување пенкала да се пишуваат пораки или draw freehand слики и потоа ембос со покривање со втиснување во прав и греење со Топлина Пиштол.Сет Содржи : 1 x пенкало.

Избор на купувачот..