• Ново
miaomiao Машинско Палубата Поддршка Носителот Ласерски Леќи Имајќи Моторот Замена на Дел Одговара за Сега Dreamcast DC Конзола Услуга
zoom_in

miaomiao Машинско Палубата Поддршка Носителот Ласерски Леќи Имајќи Моторот Замена на Дел Одговара за Сега Dreamcast DC Конзола Услуга

DEN 640.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1 - Механизам носителот поддршка за Dreamcast DC конзола. 2 - Компатибилен со сите модел Dereamcast конзола. 3 - Објектот би тестирани пред испорака. 4-Бидете сигурни дека вашиот ласерски лен бр.е R48 G , ако тоа е SPU3200 , Овој Механизам не би се вклопуваат за.Пакет Incluces : 1 Парчиња x Механизам Носител ( без ласерски лен ).Опис : 1 - Механизам носителот поддршка за Dreamcast DC console2 - Компатибилен со сите модел Dereamcast console3 - Објектот би тестирани пред испорака . 4-Бидете сигурни дека вашиот ласерски лен бр.е R48 G , ако тоа е SPU3200 , Овој Механизам не би се вклопуваат за .Пакет Incluces : 1 Парчиња x Механизам Носител ( без ласерски лен ).

Избор на купувачот..