• Ново
Фан Мастило Фудбал 'Клуб Мастило' Прилагодливи Шапка/Кап
zoom_in

Фан Мастило Фудбал 'Клуб Мастило' Прилагодливи Шапка/Кап

DEN 887.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

97% Памук, 3% Spandex.Тока затворање. 6-Panel Средината Круна Криви Врв Прилагодливи. 97% Памук 3% Spandex, Вафли Заврши.Пред 3 D Везови.Назад ПВЦ Табот - Тим Име.Прилагодливи Лизгачки Тока.Една големина одговара на повеќето.

Избор на купувачот..