• Ново
доби Dew? - Flexfit 6210 Структурирана Станот Бил Опремени Шапка
zoom_in

доби Dew? - Flexfit 6210 Структурирана Станот Бил Опремени Шапка

DEN 599.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ДЕТАЛИ за КВАЛИТЕТ - Ова Flexfit 6210 структурирана премиум вградена капа карактеристики 3 3/4" круна со 6 панел дизајн му дава убав висок профил одговара.На стакло на ззп карактеристики осум ред крои и појавување на боја undervisor.НА SOFTEST ТКАЕНИНА - Нејзината ткаенина содржина е 83% акрил/15% волна/2% spandex.Шапка сите карактеристики на појавување на ткаенина sweatband кои само се случува исто така да се влага абсорбента.Ова е удобно шапка кој доаѓа во две големини.Проверете нашата големина графички приказ за детали.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ ВЕЗ - Ние ги користиме врвот на линијата дигитални везови процес да се применува на сликата дизајн на оваа капа.Квалитетот крои и одличен изглед коло од оваа голема капа.СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА СЕКОГО - да Даде голем дар на некој од вашата листа за Божиќ, денот на Таткото, на Мајката ден, Родендени, Денот на Вљубените, Велигден, или било давање на подарок празник.Тоа може да се направи одличен подарок за шеф, секретар, сосед, диплома или bachelorette партии, корпоративни настани, или друга група собири.Нашите врвот на линијата квалитет flexfit шапка кој дизајнот на сликата е сигурно да се претвори глави, како ќе одиме страна.Уживајте во неговата убаво меко и удобно се чувствуваат како да направите вашата изјава.Големина : Голем-X-Large | Боја : Црна Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Избор на купувачот..