• Ново
Нема Повеќе Украдени Сестри Слатки Овци Бејзбол Капа Деца возач на камион Шапка Мрежа Капа за Момчиња и Девојчиња
zoom_in

Нема Повеќе Украдени Сестри Слатки Овци Бејзбол Капа Деца возач на камион Шапка Мрежа Капа за Момчиња и Девојчиња

DEN 197.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Нема Повеќе Украдени Сестри Слатки Овци Деца Капи ✔️100% Полиестер .✔️лесни/Трајни/Мазна.✔️прилагодливи Buttoned Назад, Погоден За Повеќето Деца Глава Големини.Нема Повеќе Украдени Сестри Слатки Овци Деца Возач На Камион Прилагодливи Тока Затворање : Една Големина Е Најсоодветен, Удобно За Секојдневно Носење.На Лесен-За-Користење На Копче Затворање Може Да Се Прилагодите На Бејзбол Капа За Да Се Носат На Глава, И Секогаш Да Се Обезбеди Максимална Удобност И Строго Се Вклопуваат.На Унисекс Дизајн Го Прави Совршен За Момчиња И Девојчиња.Нема Повеќе Украдени Сестри Слатки Овци Деца Безбол Капи Гребенот На Шапка Е Силна И Текстура, Едноставно Без Деформација, Sunshade И Песок-Доказ, Трајни, Добра Отпорност На Топлина, На Врвот На Капа Е Засилен, А На Предната Страна На Шапка Е Наредени Со Сунѓер Композитен Слој, Кој Е Удобно И Стилски Да Се Носат.Нема Повеќе Украдени Сестри Слатки Овци Мрежа Капа Остане Безбеден Под Сонце Во Текот На Летото : Ако Немате Доволно Сонце Мерки За Заштита, Ве Молиме Да Оди На Прошетка Надвор За Да Се Избегне Штета На Здравјето И Безбедноста.Кога Ги Прави Сите Активности На Отворено, Ве Молиме Да Го Носат Овој Удобно Бејзбол Капа За Да Се Заштити Кожата Од Штетните Ултравиолетови Зраци И Да Ја Задржите Вашата Коса Далеку Од Твоето Лице И Очи.Тоа Е Идеален Придружник За Вашиот Активен Животен Стил.Нема Повеќе Украдени Сестри Слатки Овци Капа За Деца, Ова Е Одличен И Забавно Искуство. ✔️ Покрај Тоа, Нашата Поддршка Е Сигурен ✔️ Контактирате За Било Забавно!. 100% Полиестер ,Меки, Лесни, Издржливи, Дише И Comfortable There Се 3 Бои За Да Го Изберете.Оваа Унисекс Бејзбол Капа Е Погодна За Вашите Деца, Така Што нема Потреба Да се Грижите За Разликите На Стил Помеѓу Мажите И Жените.На Задната Страна На Шапка Користи Шифрирана Pc Нето, Која Има Добра Вентилација Функција, Која Е Природен, Удобно И Да Дише.Овој Кул Бејзбол Капа Е Исто Така Убав Подарок За Вашето Семејство, Деца.Топката Капа Околност : 50-55cm/19.68-21.65"(Прилагодливи );Гребенот Ширина : 6.5-7cm/2.56-2.75", На Висина На Капа : 11cm/4.33"Ќе Љубов Материјал И Тоа Е Одлично За Работи Без Правење на Вашата Коса Испотени.Се Носи На Малку Екскурзии Тука И Таму И Ќе Ви Се Љубовта.Доверба Нашите Материјали И Производи.Во споредба со Други Капи, Тие Не го Направат Вашиот Шеф е Премногу Жешка.

Избор на купувачот..