• Ново
Beiduofen LCD Дисплеј Компатибилен со Vivoactive 3 Музика GPS Работи Smartwatch (Црна) Екран на Допир за Замена + Алатки
zoom_in

Beiduofen LCD Дисплеј Компатибилен со Vivoactive 3 Музика GPS Работи Smartwatch (Црна) Екран на Допир за Замена + Алатки

DEN 1583.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Се Компатибилни со " Vivoactive 3 Музика GPS Работи Smartwatch ",ве Молиме да ја потврдите вашата верзија пред да купува.Несоодветна инсталација може да предизвика невидливи штета на екраните, како вертикална зелени линии, на работ, духот на сликата, па ние препорачуваме да се тоа поправи со професионална техничар.Сите екрани поминале низ серија строги тестови пред превозот надвор и се добро спакувани.Алатки и две 3 M лепливи ленти се вклучени, не инструкции, не сме многу настава видеа на You Tube, можете да ги проверите.Ве молиме да ни испратите слика ако најдете некоја пакет оштетени.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Злоупотреба преглед или повратни информации ја уништува гаранцијата, ве молиме контактирајте со нас за решавање на прашањето што го добив со производот.

Избор на купувачот..