• Ново
MoPAL Видиме Поправка 10 КОМПЈУТЕРИ Поклопец на Леќите на Камерата Замена за Галакси А5 (2017) / A520(Црн) (Боја : Розова)
zoom_in

MoPAL Видиме Поправка 10 КОМПЈУТЕРИ Поклопец на Леќите на Камерата Замена за Галакси А5 (2017) / A520(Црн) (Боја : Розова)

DEN 2304.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

10 КОМПЈУТЕРИ Поклопец на Леќите на Камерата за Галакси А5 (2017) / A520(Црна).Бидете сигурни дека тоа е компатибилна со вашиот мобилен телефон пред да ја купите.1. Висок квалитет поклопец на леќите на камерата замена за Samsung Галакси А5 (2017) / A520.2. Замени скршен или неупотребливи објект со нова.3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Избор на купувачот..