• Ново
Долна облека Организатор на Жените Повеќе Џебови Ѕид Складирање Торба Организатор Торбичка, Памук и Лен Складирање Градник Гаќи Чорапи Кеси Појас Крпа за Ѕид Виси
zoom_in

Долна облека Организатор на Жените Повеќе Џебови Ѕид Складирање Торба Организатор Торбичка, Памук и Лен Складирање Градник Гаќи Чорапи

DEN 1881.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Памук и лен двострано складирање виси торба : материјал од памук и лен е едноставна и чиста, која има физички допир на памук и трајност на лен.Двострано дизајн : мали џебови на многу димензии, лесно да се продавница за долна облека и чорапи, и многу различни малите предмети, исто така може да бидат зачувани.Тоа може да бидат обесени во спалната соба : тоа може да се закачи на полица во спалната соба на продавница за долна облека, долна облека, чорапи, шалови и така натаму.Мали дизајн : може да се сместат врски, марами, ленти, итн., кој е многу удобен и практичен, и тоа е многу брзо да се најде.Рака-пораби : целата торба е страна-пораби со рака, што е многу силна и има многу долг животен век.Име на производ : памук и лен двострано складирање виси bag Material : памук и лен material Weight : за 360g Use простор : гардероба, closet Size : 41 X79cm Remarks : големината е рачно мери, може да има некои грешки, ве молам, прости ми, фала you We само продаде складирање кеси и не содржи никакви други предмети, благодарам you Thanks за доаѓање~.

Избор на купувачот..