• Ново
Vamabore Шарени Мачка Сликарство Погоден за Семејството во Текот На Вратата за Чување Џебовите На Ѕидот Памук, Лен Складирање Торба Виси Складирање Кеси
zoom_in

Vamabore Шарени Мачка Сликарство Погоден за Семејството во Текот На Вратата за Чување Џебовите На Ѕидот Памук, Лен Складирање Торба

DEN 623.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организираат разни мали предмети во животот.Количка за дизајн, опремени со дрвени столбови и памук јаже, погодно да се закачи на секое место каде што таа може лесно да се спушти слушалката.Количка за дизајн, опремени со дрвени столбови и памук јаже, погодно да се закачи на секое место каде што таа може лесно да се спушти слушалката.Во продавницата има голем избор на различни модели кои можат да се добро интегрирани во различни дом-стил украси.Препорачливо е тоа да го избрише тоа редовно со влажна крпа.Опис на модели и димензии е за повикување само и мала разлика помеѓу вистински производ и опис се нормални.Ако имате било какви прашања, ве молиме да не контактирате на време и да ви посакам среќен живот.Овој ѕид-обесени складирање торба е направен од природен памук и лен, која е многу цврста кога обесени на ѕидот и може да се задржи добра форма за долго време.

Избор на купувачот..