• Ново
Вежба Америка 17/32 Намалена месо тело ХСС Вежба Малку 1/2 месо тело, Flute Должина: 3 (Пакет од 5)
zoom_in

Вежба Америка 17/32 Намалена месо тело ХСС Вежба Малку 1/2 месо тело, Flute Должина: 3 (Пакет од 5)

DEN 1900.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Број на Флејта : 2. Вежба Малку Точка Агол : 118 Степени.Flute Должина : 3".Точка Тип : Конвенционалните Точка.Вежба Малку Материјал : High Speed Челик.А сигурен, општа намена вежба дизајниран да се изврши во широка палета на материјали во железо и челик семејства.Идеален за производство, одржување или преносни дупчење работни места.Прецизност земјата да се одржи висок степен на concentricity помеѓу месо тело и телото дијаметар.Изработени од high speed челик со 118 конвенционалните точка.Zoro # : G1944908 Mfr # : D : D/ARSD17/32 Number на Флејта : 2 Drill Малку Точка Агол : 118 Degrees Flute Должина : 3"Точка Тип : Конвенционалните Point Drill Малку Материјал : Висока Брзина Steel Drill Малку Заврши : Црна и Bright Shank Тип : Round Item : Намалена месо тело Вежба Bit Cutting на Ветер : Право Hand Drill Малку Големина : 17/32"вкупна Должина : 6"месо тело Големина : 1/2"Овој објект е ограничено од продажба во следните држави : Нема.

Избор на купувачот..