• Ново
5pcs Волфрам Карбид Брус Ротари Машина Датотеки Сет 1/4inch 6mm месо тело
zoom_in

5pcs Волфрам Карбид Брус Ротари Машина Датотеки Сет 1/4inch 6mm месо тело

DEN 407.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Еден вид 64mm Должина 19mm Нож должина од 8мм на Ножот дијаметар.F тип 64mm Должина 19mm Нож должина од 8мм на Ножот дијаметар.G тип 60mm Должина 19mm Нож должина од 8мм на Ножот дијаметар.Д тип 52mm Должина 7mm Нож должина од 8мм на Ножот дијаметар.C тип 64mm Должина 19mm Нож должина од 8мм на Ножот дијаметар.Еден вид 60mm Должина 20mm Нож должина од 8мм на Ножот дијаметар F тип 58mm Должина 18mm Нож должина од 8мм на Ножот дијаметар G тип 60mm Должина 20mm Нож должина од 8мм на Ножот дијаметар D тип 52mm Должина 7.2 mm должина на Ножот 8мм Сечилото дијаметар C тип 60mm Должина 20mm Нож должина од 8мм на Ножот дијаметар.

Избор на купувачот..