• Ново
LOSYU Антички Бакар Туш Caddy Кошница Ѕид Монтирани Складирање Триаголник Рек Бања Essentials Шампон Организатор Носителот на Мозоци Парапет Тоалетот Полица
zoom_in

LOSYU Антички Бакар Туш Caddy Кошница Ѕид Монтирани Складирање Триаголник Рек Бања Essentials Шампон Организатор Носителот на Мозоци

DEN 1138.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

- Високо-Квалитетни Материјали : Изградени на бакар метал заштита од корозија & рѓа, обезбедување на издржливост и стабилност. - Цртање Процес : Чиста рака-цртање процес, површината свила пат е јасен, рамни и не-рефлективна. - Дното Шупливи Дизајн : Дупки во дното, одвод на вода, да ги задржи на сушење.ладење и вентилација, животната средина и здравјето. - Е применливо Сцена : Бања, комунални соба, дневна соба, бебе соба, кујна, идеални за складирање во аголот на бањата.Услуга : Со цел да се добие соодветен полица, ве молиме Проверете Ја големината внимателно пред да го купат.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било која причина не сте задоволни од приемот на LOSYU полица и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.LOSYU Полица има Едноставна стилски дизајн.Тоа е Функционален и може да совршен натпревар за вашиот дом и канцеларија.Материјал : Copper Product Димензија : како на сликата show Install Стил : Дупчење/ Adhesives Package : 1 x Бања Полица, Собранието Accessories Thank за посета на нашите производи.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од 24 часа.

Избор на купувачот..