• Ново
RSXNZK Туш Складирање, Бања Полица Туш Организатор Ѕид-Монтирани Крпа Рек Калено Стакло Мулти-Слој Удар, 5 Големини (Боја : 3 Слоја, Големина : 60cm)
zoom_in

RSXNZK Туш Складирање, Бања Полица Туш Организатор Ѕид-Монтирани Крпа Рек Калено Стакло Мулти-Слој Удар, 5 Големини (Боја : 3 Слоја,

DEN 1572.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : калено стакло + месинг (еколошки материјал, водоотпорен и анти-корозија, нема рѓа).Карактеристики : двојно крпа бар, оградата дизајн, дебелина темпериран стакло, силна носивоста, се изедначи површината, лесно да се чисти, заоблени агли, безбедни и не се повреда на раката.Инсталација метод : удирање инсталација (комплетен прибор, стабилна).Големина (должина х ширина) : 1 основен капитал (тиер=43/48/53/58/68x12x26cm, тиер 2=43/48/53/58/68x12x48cm, 3 нивоа=43/48/53/58/68x12x72cm (видете ја големината на Сликата). 100% Задоволни Служба : Ние не само што обезбеди одлични производи, но, исто така, обезбедува одлична услуга, без оглед на тоа, ако имате било какви прашања, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас.Дали сте во потрага за бања организатор, кога ќе го имаме, сè е уреден и бучно.Ви даде добро расположение!Не двоумете се, го купат!Материјал : калено стакло + brass Bearing капацитет : 35 kg Quantity : 1 piece Layer : 1/2/3 layer Style : едноставен и modern Surface процес : electroplating process Material предност : Дури и ако калено стакло е скршен, тоа ќе биде прекината во форма на честички, без остри агли, и не ќе му наштети на човековото тело.Соодветно место : купатило, кујна, дневна соба, балкон, bedroom Maintenance метод : 1. Исплакнете ја површината редовно со вода и исушете со мека крпа.2. Чистење на тешко да се отстрани нечистотијата со неутрална со блага течни и безбојни стаклени cleaner3. Обидете се да се избегне контакт со кисели средства за чистење, груби материјали или абразивни средства за чистење.

Избор на купувачот..