• Ново
greencycle Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Samsung SCX-4521D3 SCX4521 Користат за SCX-4521 SCX-4521F SCX-4521FG SCX-4521FR SCX-4321 SCX-4321F Печатач (Црна, 1-Pack)
zoom_in

greencycle Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Samsung SCX-4521D3 SCX4521 Користат за SCX-4521 SCX-4521F SCX-4521FG SCX-4521FR SCX-4321

DEN 575.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

GREENCYCLE 1-Pack Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Samsung SCX-4521 D3 SCX-4521 D2 SCX-4521 Тонер.Страница Принос : 3.000 страници во SCX-4521 D3 SCX-4521 D2 SCX-4521 црн тонер кертриџ (врз основа на 5% покриеност на Писмо, големина на Хартија).Вистински тонер принос се разликува со користење, графика печатени и услови на животната средина.Компатибилен за Печатач Samsung : SCX-4521 / SCX-4521 F / SCX-4521 FG / SCX-4521 FR / SCX-4321 / SCX-4321 F / ML-2010 / ML-2015 / ML-2510 / ML-2570 / ML-2571 N Принтери.Компатибилен тонер касети обезбеди исти перформанси и печатење како оригинален кертриџ.Нашите патрони се изработени од квалитетни материјали : smart чип, тонер во прав, мазна OPC & ролери и индустриски одделение за пакување.Направете вашиот презентации и исписи се издвојува со GREENCYCLE тонер кертриџ кој произведува јасни, остри, смели, и око-фаќање на текст и графика која што ќе ги задржи луѓето во будна состојба на вашиот следен состанок.Имаме воспоставено професионален, сигурен и пријателски тим.Ако некогаш се имате било какви прашања или искуство никакви проблеми со вашиот објект, нашиот тим ќе бидат среќни да ви помогнат брзо.GREENCYCLE нови компатибилни за Samsung SCX-4521 D3 SCX-4521 D2 SCX-4521 Тонер Кертриџ е замена на ОЕМ модел со повисоки стандарди на квалитет, сигурност и компатибилност.Бренд : GREENCYCLE.Компатибилен Модел : SCX-4521 D3 SCX-4521 Тонер Кертриџ Црна.Вклучува : 1 пакет Висок Принос Црн Тонер Касети.Страница Принос : 3,000 страници на тонер кертриџ при 5% Покриеност на писмо/A4. Се компатибилни тонер добри како ОЕМ еден?.Да!На GREENCYCLE производи се произведени врз основа на квалитетот на ОЕМ производи, неговата компатибилност е иста како и од ОЕМ.Тоа е погоден со сите модели на печатачи кои се напишани во листата на компатибилен печатач.Нашите тонер касети се направени од голема квалитетни материјали : .Рафинирани polymerized тонер прашок произведува висока густина црна и чист текст во / графика за да се обезбеди јасна и конзистентна отпечатоци.Премиум OPC : нашата фото диригент тапан обезбедува непречено исписи.Интелигентни чип обезбеди тонер кертриџ совршено компатибилни за најновата-надградена принтери.

Избор на купувачот..