• Ново
1 Пакет Црна TN890 TN-890 Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Брат ХЛ L6250DW L6400DW L6400DWT MFC L6750DW L6900DW Печатач-со YOISNER
zoom_in

1 Пакет Црна TN890 TN-890 Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Брат ХЛ L6250DW L6400DW L6400DWT MFC L6750DW L6900DW Печатач-со YOISNER

DEN 348.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Пакет Содржина : 1 Компатибилен Пакет за TN890 TN-890 Тонер Кертриџ.Компатибилни Печатачи : Брат ХЛ L6250 DW L6400 DW L6400 DWT MFC L6750 DW L6900 DW Печатач.Печати повеќе и чинат помалку : 20,500 страници на Тонер Кертриџ врз основа на 5% покриеност (буква/А4).Строги тестирање за да се обезбеди квалитет, вистински тест машина квалитет, стабилна излезна, јасни и убави резултати(Вие сте личност од доверба).Најдобрите по-продажбата без Оглед на било пред-продажба и по-продажбата на проблеми во секое време, ние ќе ви овозможи со најдобра услуга, решавање на сите тешкотии за вас, и да ви даде мир на умот, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Она што е во кутијата? 1-во Пакет Black TN890 TN-890 Тонер Кертриџ.СОВЕТИ : ве Молиме потврдете го вашиот ПЕЧАТАЧ МОДЕЛ.Компатибилен печатач модели : ХЛ-L6250 DW ХЛ-L6400 DW ХЛ-L6400 DWT MFC-L6750 DW MFC-L6900 DW Стабилен Квалитет на Печатење : undr Секој од нашите производи формули претрпе стотици обиди и грешки за да се произведе пријатни печати ефекти за секој клиент.Овој професионален замена кертриџ создава богата исписи и е конструиран да работи во лесна unison со вашиот печатач.Може да ви помогне да се намали трошоци за печатење, додека обезбедување на светли бои и јасен текст.Може да смета на нас!.А+ висок степен на појавување на Тонер Кертриџ : Совршено погодна за различни работни места,и може да се изврши печатење задачи и во различни средини.Квалитетот на изборот на материјали, ефективно подобрување на трајност и чистота на Тонер Кертриџ.Заштита на животната средина со висока blackness вредност, униформа честички, со висока дефиниција.Голем капацитет и доволен износ на печатење, доволно тонер, повеќе отпорни на печатење, па може да се избегне чести замена.

Избор на купувачот..