• Ново
YUXI8541NO Прилагодливи Знак Носителот Стои Под Знак учествува на 8.5x11 инчи,Пластични Знак Носителот,и Двете Вертикални и Хоризонтални Приказ се Прикажани
zoom_in

YUXI8541NO Прилагодливи Знак Носителот Стои Под Знак учествува на 8.5x11 инчи,Пластични Знак Носителот,и Двете Вертикални и Хоризонтални

DEN 1576.32

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Во знак на носителот транспарентен нуди јасна јасност и врвен прикаже информации ефект за било 8.5 x 11 инчи постер, фотографија или знак.Extensible и прилагодливи поддршка пол, таписерии и убава знак рамка.Направени од силна пластични материјали, лесна за употреба, може да биде произволно извртени и не се деформирани.Солиден, долг работен век, и лесно да се чисти.Повеќе намени - Нашите знак носители се совршени и за домашна и професионална употреба.Да ги користат во restaraunts, саеми, прием области, училишта, свадби, саеми, и многу повеќе.Име на производ: Знак Holderproduct материјал:ABS material Product Големина:8.5 инчи x 11inches Product пакет:Еден piece Prompt : 1.Ве молиме проверете ги боја и големината на производот пред buying2. Нашата продавница не се вклучат и други предмети освен Знакот на Носителот прикажани во производот photo3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, таму ќе биде мал износ на грешка.Ве молиме погледнете го вистинската големина.Ви благодариме!5. Можете да одат на нашата продавница да видите различни стилови и видови на производи и colors6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Избор на купувачот..