• Ново
Liyong Menu (мени) Багажник, U-Навој Menu (мени) Плочи Бизнис Картичка Носители Мени Стојат Мени Ознаки за Страни за Ресторани за Компаниите Свадби
zoom_in

Liyong Menu (мени) Багажник, U-Навој Menu (мени) Плочи Бизнис Картичка Носители Мени Стојат Мени Ознаки за Страни за Ресторани за

DEN 196.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Овој производ може да се користи за да се клип бизнис картички, табела броеви, менија, списоци, итн.Нерѓосувачки челик кастинг, трајни, отпорни на корозија и нечистотија, ги чисти.Производот е погоден за користење во хотели, западен ресторан, ресторани, чај ресторани, барови, компании, свадби, коктел забави, изложби, ноќи, КТВ и на други места.У облик на структура, плоштад објекти, не е лесно да падне. Задебелена материјал, се поотпорни на паѓање.Задебелена материјал, се поотпорни на паѓање.U-облик на структура, плоштад објекти, не е лесно да падне.Нерѓосувачки челик кастинг, трајни, отпорни на корозија и нечистотија, ги чисти.Овој производ може да се користи за да се клип бизнис картички, табела броеви, менија, списоци, итн.Производот е погоден за користење во хотели, западен ресторан, ресторани, чај ресторани, барови, компании, свадби, коктел забави, изложби, ноќи, КТВ и на други места.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Како што е прикажано на сликата Тежина : Околу.28g/1.0 оз Големина : Прибл.2.8*2.8*4cm/1.1*1.1*1.6 во Пакет Листа : 1*Signage Клип Забелешка : Бидејќи таму беше прирачник за мерење ,големината може да има 1-2cm/инчен разлика.

Избор на купувачот..