• Ново
прана Мажите е Супер Mojo Краток Ii
zoom_in

прана Мажите е Супер Mojo Краток Ii

DEN 848.88

Износ
check Во форма достапна за нарачката

87 % Рециклиран Полиестер, 13 % Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.На прана Супер Mojo Краток II за мажите е намалување од рециклиран полиестер комбинација со влага-wicking својства.На 4-начин се водат ткаенина ткаени жадувам е брзо сушење и карактеристики UPF 50+.Понатаму дизајн карактеристики вклучуваат мрежа-наредени пред џебови, кадифен еластична melange корселе и целосна inseam gusset.На прана Супер Mojo Краток II за мажите е намалување од рециклиран полиестер комбинација со влага-wicking својства.На 4-начин се водат ткаенина ткаени жадувам е брзо сушење и карактеристики UPF 50+.Понатаму дизајн карактеристики вклучуваат мрежа-наредени пред џебови, кадифен еластична melange корселе и целосна inseam gusset.

Избор на купувачот..