• Ново
BALEAF Жените 7 Долго Шорцеви Памук Повремено Одење Дневна Бермуди Шорцеви Атлетик Тренингот Џерси Панталони со Џебови
zoom_in

BALEAF Жените 7 Долго Шорцеви Памук Повремено Одење Дневна Бермуди Шорцеви Атлетик Тренингот Џерси Панталони со Џебови

DEN 671.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

40% Памук/55% Полиестер/5% Spandex, Поврзана Водат Француски Тери.Drawstring затворање.Машина За Миење.Мека Ткаенина : Ова се 7" waiking панталони се изработени од високо квалитетен материјал кој е мек, но не и премногу тенка, обезбедување на стилски и не-кален изглед.Повеќе Џебови : Странични џебови имаат доволно простор за вашиот телефон и еден внатрешен џеб е достапна за airpods или некои монети.Надгради Корселе : надградена внатрешни drawcord ви овозможува да добиете на вашиот склопот на вклопуваат и прави сигурни дека шорцеви остане стави, намалување на чувството на воздржаност и што ќе ви овозможи да се движат слободно.Погоден Должина : во Споредба со 10-инчен шорцеви, овој повик шорцеви се поладна и повеќе модерни, и тие се побезбедни од 5-инчен шорцеви.Повеќе Повод : Совршен за одење, повик носат, lounging, јога, џогирање, трчање, планинарење, голф, тренингот и работата.

Избор на купувачот..