• Ново
На Жените Облак Патики
zoom_in

На Жените Облак Патики

DEN 3598.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.mesh.Гумен ѓон.Дише мрежа горниот дел со синтетички облоги за структурна поддршка.Дише и влага-wicking текстилна облога за здрава во-број на климата.Отстранлив, dual густина insole за амортизирање и поддршка.Cloud Tec амортизирање технологија активен само во текот на нога штрајк.Лесни и флексибилни Cloud Tec единствена единица направени од Нулта Гравитација пена.Велат здраво на вашиот нов одат-на чевли.Овие На Облак патики се високи перформанси пар дека функција на етикетата е патентиран Cloud Tec единствена, брзина-алкохол, и мека чекор-за лесни и целосно cushioned тренер можете да се обратите до секој ден.

Избор на купувачот..