• Ново
Saucony Мажите Ураганот 23 Работи за Чевли
zoom_in

Saucony Мажите Ураганот 23 Работи за Чевли

DEN 1917.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Синтетички-и-мрежа.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Лесни PWRRUN+ амортизирање дава луксузен кадифен се чувствуваат со доволно пролет да се задржи на нозе чувство на свежи.На TPU водство рамка работи во тандем со структурата на горниот дел за да водич секој чекор без чувство премногу рестриктивна.Направена детали—на велур јазик, debossed логоа, и рефлексивни крои—направи овој чевли изгледаат како добри како што се чувствува.Тежина : Мажите 11.40 оз (323g).Синтетички.Категорија : Патот, Трчање, Одење, Премиум Удобност.Офсет : 8мм (33.5 mm/беа 25,5 mm).Мажите 11.4 оз (323g).Жените 9.8 оз (278g).Големини : Мажите 7-13, 14/Жени 5-12. Ураганот 23 држи ништо назад—тоа е чист луксуз со прогресивен пристап кон стабилност.Својата поддршка за водство рамка работи со безбедноста на горниот водич секој чекор без чувство на рестриктивни.Спарен со PWRRUN+ тапацир, крајниот резултат е invigorating мека, кадифен возење дека'squick да го освојат ништо.

Избор на купувачот..