• Ново
Brinbea Целосна Главата Чипка Поп Чад Плетенка Перики со Бебе Коса за Жени рачно изработени Лесни Синтетички Швајцарската Чипка Пред Црна Пресврт Кутија Плетенки Пер?
zoom_in

Brinbea Целосна Главата Чипка Поп Чад Плетенка Перики со Бебе Коса за Жени рачно изработени Лесни Синтетички Швајцарската Чипка

DEN 4799.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Капа големина】 : Brinbea перика капаците се направени од дише и висок квалитет на материјалите, прилагодлив & удобно.【Нема Повеќе да се Седи во Плетење Стол】 : Целосно рака плетенка супер лесни целосна главата чипка плетенка перики за црна жените лесно да се инсталира и да изгледа како ако поминато часа во салонот.Тоа е уредно плетенка и чипка наликува на природен скалпот, изгледа како вашиот вистинска коса.Нашите перика тим имаат богати искуства во линија на перика.Следете ги моден тренд, обидете се нови стилови, покажете ја вашата сопствена убавина, плетенка стил е навистина чувство како божица, гледајќи како кралица.Ние си имаме свој фабрика која е специјализирана во производство на перика.Не се врзуваат во најлонска кеса или нешто слично.

Избор на купувачот..