• Ново
HEVIRGO Милениче Санитарни Панталони Мека Допирање Кутре Менструалниот Период Санитарни Панталони Атмосфера
zoom_in

HEVIRGO Милениче Санитарни Панталони Мека Допирање Кутре Менструалниот Период Санитарни Панталони Атмосфера

DEN 818.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Кучето шорцеви со прилагодливи тока и добра breathability, кој е удобен за носење и ги тргнеме, и ќе не ги прават да се чувствуваат заостанато, во исто време тоа нема да го попречат милениче активности.домашно милениче панталони може да се употребуваат, која е изградена-во нето џеб, така што можете да ставите влошки или санитарни салфетки на панталони.Кучиња носи пет физиолошки панталони можат ефикасно да се намали вознемирување на машки кучиња да се женски кучиња и да се спречи кучиња од мокрење и рафинирам во несоодветни места.згора на тоа, тоа е мека и санитарни, домашни миленици не се подложни на кожни болести.Направени од високо-квалитетен памучен материјал, домашно милениче санитарни панталони се лесно да се мијат и се обновливи.Постојат четири големини, за да изберете од : s, m, l, xl.Погоден за женски кучиња во менструалниот период и за внатрешна и надворешна.b>Спецификации : Женски кучињата често се harassed од страна на машки кучиња во estrus, и кучиња мокрење и рафинирам во несоодветни места.Овие се проблеми кои често се чума зададе куче сопственици.Со ова куче шорцеви, овие прашања ќе бидат ефективно подобрени.Во прилог, пет панталони се меки и санитарните, за да се спречи миленици од инфицирање на кожни болести.Кучето шорцеви имаат добри мекост и санитарни, не се лесни за домашни миленици да се добие кожни болести.Во исто време, тоа може ефикасно да се намали работното место предизвикани од страна на машки кучиња да се женски кучиња и да се спречи кучиња од мокрење и рафинирам во несоодветни места.Со карактеристиките на добрата мекост и санитарни, миленичиња шорцеви може да се спречи миленици од инфицирање на кожни болести.Во исто време, тоа може ефикасно да се намали работното место предизвикани од страна на машки кучиња да се женски кучиња и да се спречи кучиња од мокрење и рафинирам во несоодветни места.Карактеристики : Тоа е погодно да се носат и полетување, и ќе не ги прават да се чувствуваат заостанато, во исто време тоа нема да го попречат милениче активности, бидејќи куче шорцеви се прилагодливи тока и добра breathability.Вграден-во нето џеб, пет панталони може да се стави на подлоги или санитарни салфетки, кои може да се употребуваат.Со карактеристиките на прилагодливи тока и добра breathability, кучето шорцеви се погодни да се носат и ги тргнеме, ќе не ги прават да се чувствуваат заостанато, во исто време тоа нема да го попречат милениче активности.Домашно милениче панталони може да се употребуваат, која е изградена-во нето џеб, така што може да се стави на подлоги или санитарни салфетки.Погоден за женски кучиња во менструалниот период и за внатрешна и надворешна.Големина : S, Половината : 22cm-32cm/8.7"-12.6", Предложил Тежина : 1.5-2kg (Прибл.) Големина : M, Половината : 24cm-34cm/9.4"-13.4", Предложил Тежина : 2.5-3.5 кг (Прибл.) Големина : L, Половината : 28cm-38cm/11"-15", Предложил Тежина : 4-5kg (Прибл.) Големина : XL, Половината : 30cm-44cm/11.8"-17.3", Предложил Тежина : 5.5-6.5 кг (Прибл.)Пакетот Вклучува : 1 x.

Избор на купувачот..